Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Menu
be: Меню

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: (active tab)
be: (актыўны таб)
