Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Menu
bg: Меню

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
