Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Menu
ca: Menú

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)
