Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)
