Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: (active tab)
da: (aktiv fane)
