Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Menu
el: Μενού

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)
