Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Menu
es: Menú

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: (active tab)
es: (solapa activa)
