Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Menu
et: Menüü

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)
