Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Menu
fi: Valikko

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)
