Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Menu
is: Valmynd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)
