Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Menu
hi: सूची

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: (active tab)
hi: (सक्रिय टैब)
