Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
