Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Menu
hu: Menü

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: (active tab)
hu: (aktív fül)
