Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Menu
ja: メニュー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)
