Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
