Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)
