Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Menu
lt: Meniu

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)
