Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)
