Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: (active tab)
pt: (separador ativo)
