Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Menu
ro: Meniu

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: (active tab)
ro: (tab activ)
