Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)
