Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Menu
sl: Meni

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
