Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Menu
sv: Meny

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)
