Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Menu
th: เมนู

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)
