Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Menu
uk: Меню

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)
