Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)
