Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Menu
ar: القائمة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
