Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Menu
az: Menyu

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
