Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽
