Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Menu
eu: Menua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
