Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Menu
fa: منو

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)
