Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Menu
gl: Menú

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: (active tab)
gl: (solapa activa)
