Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)
