Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: (active tab)
id: (tab aktif)
