Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Menu
is: Valmynd

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
