Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: (active tab)
it: (scheda attiva)
