Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)
