Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Menu
oc: Menú

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)
