Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)
