Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Menu
ru: Меню

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)
