Wilderness (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Menu
tr: Menü

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)
