Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Send
bs: Pošalji

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Order
bs: Poredak

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Messages
bs: Poruke

en: Processing
bs: Procesujem

en: and
bs: i

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
