Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: content
eu: edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Count
eu: Zenbatu

en: OK
eu: Ados

en: Send
eu: Bidali

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Order
eu: Ordena

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Change
eu: Aldatu

en: Messages
eu: Mezuak

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Complete
eu: Eginda

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Reports
eu: Txostenak

en: and
eu: eta

en: Started
eu: Hasita

en: Signup
eu: Sinatu

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: export
eu: esportatu

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Region settings
eu: Eskualde ezarpenak

en: Lock
eu: Blokeatu

en: log in
eu: hasi saioa

en: The node ID.
eu: Nodoaren IDa.
