Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: content
gu: સામગ્રી

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Line
gu: લીટી

en: Send
gu: મોકલો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: and
gu: અને
