Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Email address
jv: Alamat Email

en: content
jv: kontén

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: settings
jv: setelan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Core
jv: Inti

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Statistics
jv: Statistik

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: Never
jv: Ora tahu

en: Recipients
jv: Penerima

en: Count
jv: Jumlah

en: Line
jv: Baris

en: Send
jv: Kirim

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Order
jv: Urutan

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Reason
jv: Alesan

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: Reports
jv: Laporan

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Region settings
jv: Ngatur region
