Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Statistics
kk: Статистика

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Never
kk: Ешқашан

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Count
kk: Саны

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Messages
kk: Хаттар

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Reports
kk: Есептер

en: and
kk: және

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
