Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Count
my: ရေတွက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
