Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (33 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: content
os: мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Core
os: Астæумагъз

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
