Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: content
pl: zawartość

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Links
pl: Odnośniki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: settings
pl: ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: (none)
pl: (brak)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Active
pl: Aktywne

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: Never
pl: Nigdy

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Count
pl: Liczba

en: Line
pl: Linia

en: Send
pl: Wyślij

en: Jobs
pl: Oferty

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Order
pl: Kolejność

en: Template
pl: Szablon

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Change
pl: Zmień

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Result
pl: Wynik

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Lists
pl: Listy

en: Changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Templates
pl: Szablony

en: cancel
pl: anuluj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Complete
pl: Zakończone

en: Reason
pl: Powód

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: List name
pl: Nazwa listy

en: 1 second | @count seconds
pl[0]: 1 skunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Addresses
pl: Adresy

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Reports
pl: Raporty

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: and
pl: i

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Sample
pl: Próbka

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: export
pl: eksportuj

en: Last sent
pl: Ostatnio wysłane

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Progress
pl: Postęp

en: Opens
pl: Rozpoczęte

en: Please confirm
pl: Proszę potwiedzić

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: The node ID.
pl: ID węzła

en: Unique clicks
pl: Kliknięcia unikalne

en: A human-readable identifier for the job
pl: Przyjazny dla użytkownika identyfikator stanowiska
