Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (104 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Email address
sv: E-postadress

en: content
sv: innehåll

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Links
sv: Länkar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Field
sv: Fält

en: (none)
sv: (inget)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Core
sv: Kärna

en: Add
sv: Lägg till

en: remove
sv: ta bort

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Statistics
sv: Statistik

en: Upload
sv: Ladda upp

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Active
sv: Aktiv

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: Never
sv: Aldrig

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Count
sv: Antal

en: Line
sv: Rad

en: Send
sv: Skicka

en: Clicks
sv: Klick

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Order
sv: Ordning

en: Template
sv: Mall

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Pending
sv: Väntar på

en: Change
sv: Ändra

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Result
sv: Resultat

en: (disabled)
sv: (inaktiverad)

en: Lists
sv: Listor

en: Changes have been saved.
sv: Ändringar har sparats.

en: Templates
sv: Mallar

en: Quota
sv: Kvot

en: cancel
sv: avbryt

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Complete
sv: Slutförd

en: Reason
sv: Orsak

en: List name
sv: Listrubrik

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: From name
sv: Från namn

en: Addresses
sv: Adresser

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: import
sv: importera

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Reports
sv: Rapporter

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: and
sv: och

en: Started
sv: Startade

en: Signup
sv: Anmälan

en: Signup settings
sv: Inställningar för anmälan

en: Broadcast
sv: Sprid

en: Save order
sv: Spara ordning

en: export
sv: exportera

en: Repeater
sv: Upprepare

en: The list id.
sv: ID-numret för e-postlista.

en: Config
sv: Konfiguration

en: The user id.
sv: Användarens id.

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Region settings
sv: Inställningar för region

en: Lock
sv: Lås

en: log in
sv: logga in

en: Progress
sv: Framsteg

en: Opens
sv: Påbörjas

en: Please confirm
sv: Vänligen bekräfta

en: Not tracked
sv: Spåras inte

en: The node ID.
sv: ID för noden.

en: Broadcasts
sv: Sändningstider

en: config
sv: konfiguration
